Çıktığın kızla konuşulacak konular nelerdir?

Çıktığın kızla konuşulacak konular makalesi ile daha sevgili olmadığınız, yeni yeni çıkmaya başladığınız, ilişkiye başlama yolunda ilerlediğiniz kızla nasıl konuşulur ve çıktığın kızla ne konuşulur gibi aramalara cevap vereceğiz. Her makalede olduğu gibi bu makalede de olayın mentalitesini paylaşarak başlayacağız. Öncelikle birkaç defa buluştuğunuz, görüştüğünüz bir kıza karşı tutumunuz; ne çok hevesli ne de çok ilgisiz olmalı.

Çok hevesli olmamalısınız çünkü bu his, erkeği muhtaç konuma düşürebilir ve kızla buluşmalarınızın kesilmesine neden olabilir. Çok ilgisiz olmamalısınız çünkü bu da aradaki bağı koparabilir ve bu ilgisizlikte kızla buluşmalarınızın kesilmesine neden olabilir. Şu düşünceyi gerçekleştirmeli ve içselleştirmeliyiz. Sadece bu fikri benimsemek bile çekicilik katsayımızı arttıracak bir şey… Nedir bu düşünce? Hoşlandığın, ilgini çeken ya da çıktığın bir kızla iletişimde;

Zaten çekici kılmış olduğum bir hayatım var ve ben zaten kendi kendime eğlenebiliyor ve hayatın keyfini çıkarabiliyorum. Hayatıma katılmak isterse katılabilir, katılmak istemezse de sorun değil. Kaldığım yerden devam ederim.

türünden bir düşünce yapısı ile hareket edersen sonuçlar her iki taraf için de olumlu olacaktır. Hayatı çekici kılmak üzerinde durmak istiyorum çünkü bu sadece bu makalenin değil kadınları etkilemenin yolları konusunun en önemli noktası… Hayatımızı çekici hale getirdiğimizde hem yaşamdan keyif alırken hem de kimsenin ilgisini çekmeye çalışmadan, kimseye bağlı olmadan, özgürce hareket eder ve gerçek mutluluğu tadarız. Erkeğin kendi kendine yetebildiğini, eğlenebildiği gören bir kadın o hayatın bir parçası olmak isteyecektir. En iyi yatırım kişinin kendine yaptığı yatırımdır. Ve bu yüzden kendimizi; kadınlar veya başka bir şey için değil de en iyi halimiz olmak için geliştirmeliyiz.

BUNLARDAN UZAK DUR

Sıra geldi çıktığın kızla konuşulacak konular ile ilgili paylaşımda bulunmaya… Şunu konuş, bunu konuşma gibisinden şeyler söylemeyeceğim. Sadece uzak durman ve konuştuğun konuların hangi seviyede olmasından bahsedeceğim. Din, siyaset ve futbol gibi insanları tartışma ortamına sürükleyebilecek ve birbirine düşürebilecek konularda uzak durmanı tavsiye ederim. Ne yapacağını, nasıl hareket edeceğini biliyorsan eğer konuşabilirsin tabi. Onun dışında hiç girmemek bu konulara daha iyi. Muhabbeti geçtiğinde yüzeysel, kısaca fikrini belirtirsin o kadar. Bunların ötesinde çıktığın kızla ne konuşulur sorusu için kritik bir nokta, kızla konuşulacak konular makalesinde de belirttiğimiz gibi CİDDİ KONULAR… Daha birkaç kez çıktığınız, birbirinizi tanımaya başladığınız bir kızla ciddi konular konuşmak çok erken… İlişkinin başlamasından sonra zamanla girersiniz zaten o konulara…

AZ GÖRÜŞ, ÖZ GÖRÜŞ

Ayrıca çıktığın bir kızla çok fazla görüşmemeni ve çok fazla mesajlaşmamanı öneririm. Böyle davrandığımızda hayatımızdan hiç kimse için ödün vermemiş ve odak noktamıza kendimizden başkasını koymamış oluyoruz. Çok sık görüşmemek ve mesajlaşmamanın bir diğer iyi yanı ise özlem duygusu yaratması ve konuşulacak şeyler bulmakta zorluk çekmemeyi sağlaması… Çünkü anlatılacabilecek bir sürü şey birikiyor. Son olarak az görüşme ile ilgili en önemli detay görüştüğünüz anların kızın hayatının en eğlenceli dakikaları olması… Bunu sağlamak kolay değil deneyerek, tecrübe ederek ve tabi ki kendimizi geliştirmeye devam ederek olacak bir şey…

 

Kitap Tavsiyesi: Kızla Tanışma Eğitimi

 

Çıktığın kızla sohbet ederken aklına konuşacak bir konu gelmediği oluyor mu? Sevgilinle sohbet ederken akıcı bir şekilde konuşabilmek istiyorsan sana rehberlik edecek bir kitap seti tavsiye edebilirim.

Kızla konuşabileceğin konularla ilgili önemli bilgiler veren bu kitap seti şimdiye kadar yüzlerce erkeğin cinsel hayatını değiştirdi.

Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setini hemen okumaya başla!

 

kızla tanışma eğitimi