Eski sevgiliyi geri döndürmek

Eski sevgiliyi geri kazanma konusu hakkında ciddi bir merak olması ve insanların bu merakını doğru düzgün giderememesi beni eski sevgiliyi geri döndürme üzerine bir makale yazmaya itti. Umarım bu konuda insanlara tatmin edici bir cevap olur bu makale… Başlayalım. Ne dersin?

Şöyle bir senaryo düşünmeni istiyorum şimdi. Sevgilin senden ayrıldı ve yeni bir sevgili buldu. Bu senaryodan hareketle devam edeceğiz.

Eğer eski sevgiliniz başka birisini bulmadıysa da birazdan söyleyeceklerim işe yarayabilir. 

Devam etmeden önce sana çok önemli bir soru soracağım.Eski sevgilini geri istediğine gerçekten emin misin?

Yüksek olasılıkla egon zarar gördüğü için onu geri kazanmaya çalışıyorsun ve şuan mantıklı düşünemediğini söyleyebilirim.

Öncelikle; eski sevgilini geri döndürebilmen için yapman gereken ilk şey, şu an içinde bulunan romantik, ezik karakterden bir an önce kurtulup kadınları etkileyebilen, çekici bir karaktere nasıl sahip olunur u öğrenmen gerekiyor.

 

Erkek Nasıl Ezik Olur Veya Eziğe Dönüşür?

Bir erkek ya en başta ezik bir karaktere sahiptir ya da bu karakteri ilişki içerisindeyken edinmiştir. Etkileme ve baştan çıkarma olayına yeni başlamış kişilerin çoğu bir kadını kolayca etkileyebilirler. Ancak ilişkiye başladıktan sonra, bir eziğe dönüşmeleri sıkça görünen bir vakadır. Çünkü bunun nedeni basitçe kadının yaptığı testleri geçememiş olmalarıdır.

Bu nedene ekstra olarak alternatif nedenler ise kızın kişiliği ile ilgili olabilir. Eğer kadın erkek ilişkileri konusunda az tecrübe sahibi bir erkek iseniz, kısa zamanda kız arkadaşınıza çok hızlı bağlanabilir ve kızın karakterinde var olan bazı negatif özellikleri göremeyebilirsiniz.

Eski kız arkadaşınız maceraperest ve ilgi manyağı biri olabilir. Bunu fark edememiş olabilirsiniz. Aklınızdan bunu fark etmem gerekli mi ki diye geçiyor olabilir. Şöyle söyleyeyim o zaman… Genel olarak maceraperest kızlar çekici olmalarının yanı sıra, diğer erkeklerle arası iyi olan kızlardır ve erkeklerin kendilerine ilgisini ve onayı severler. Eğer bu tür biri ise kendini şanslı hissedebilirsin çünkü yüksek olasılıkla para avcısıydı.

Az önce yazdıklarımı okuduğunu farz ederek ve eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapılabilir sorusuna seri cevaplar vererek makaleyi sonlandırmak istiyorum.

Sen==> Eski Sevgilin <==> Yeni Erkek Arkadaşı

Bu durumda kıza karşı en az gereksinim duyan ve kızın her istediğini yapmayan erkeğe ” ideal erkek ” diyebiliriz. Kızın arzulayacağı erkek de bu erkek olacaktır.

Kızın arzulayacağı erkek olmak için neler yapabilirim?

  •  Öncelikle kızın yeni bir erkek arkadaşı olduğu gerçeğini kabullenmeli ve onunla rekabete girmemeliyiz. Çünkü bu durumu daha da kötüleştirecektir.
  • Rekabet etmek yerine, yeni erkek arkadaşı olması hakkında kıza olumlu sözler söyleyeceğiz.
  • Bu duruma karşısında gösterdiğin olumlu davranışlar sayesinde; “Niye aşk acısı çekmiyor? Niye peşimden koşmuyor?” bu ve bu gibi sorular kızın aklını kurcalayacak. Bundan sonra da kız kendini sorgulamaya başlayacak. “Hayatımın aşkı oydu da ben mi anlayamadım ?”
  • Kızın kıvama geldiği tam da bu esnada ne yapacağımızı çok iyi bilmeliyiz. Gayemiz kızın ilgisini tekrar kazanmak…
  • Kızın tepkilerini izliyor ve bizden hoşlandığına dair işaretleri gördükçe, kendimizi geri çekiyoruz. Özetle 2 ileri 1 geri…
  • Hayatımızda başka kadınlarında DOLAYLI OLARAK söylüyoruz. Kıskandırma yerinde ve dozunda kullanıldığında çok etkilidir.

 

Son olarak; eski sevgiliyi geri kazanma durumu ile ilgili şunu da belirtmek istiyorum eski sevgilinizi geri kazanabilir, onunla tekrar ilişkiye başlayabilirsiniz. Fakat bu normal bir ilişki başlatmaktan daha zorlu olacağı için bir çok kritik nokta var sonucu belirleyecek. Bu yüzden ne yapmamız gerektiğini çok iyi bilmeliyiz. Karşılaşılabilecek durumlarla ilgili önceden bilgi sahibi olmak ve işi garantiye almak istersen eski sevgiliyi geri döndürmek başlığı altında birçok konuya temas eden Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabını okumanı öneririm.

Diğer makalelerde görüşmek üzere…

İncelemek İçin Tıklayın: Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları