Karizmatik Erkek Nasıl Olur?

Karizma olmanın yolları ya da başka bir deyişle çekici erkek olmanın yollarını arıyor ve iletişim yeteneklerini geliştirmek istiyorsan kaliteli bir önerim var. Biliyor musun, çekici bir erkek olmak, çekici birine dönüşmek öğrenilebilir ve geliştirilebilir bir özelliktir. Dolayısıyla çekici erkek olmak konusunda yapabileceğimiz bir çok şey var.

Çekicilik kelimesi karizma kelimesine göre daha kapsayıcı olduğu için çekici erkek üzerinden giderek karizma sahibi olmanın yolları konusuna da cevap vermiş olacağım. Çekici erkek kimdir, çekici erkek kime denir diye sorulsa insanlara eminim verecekleri cevap 3 aşağı 5 yukarı şunlar olurdu. Zenginsen çekicisin, popülersen çekicisin, yakışıklıysan çekicisin vs vs… Bu cevapların hiçbiri çekicilik kavramını tam olarak karşılamıyor. Bunu söylerken şunu da inkar etmek doğru olmaz. Zenginlik, popülerlerlik, yakışıklılık insanları çeken şeylerdir ve bu gibi özellikler çekiciliğin yan ürünleridir. Fakat bu tür özelliklerin hiçbiri kalıcı değildir.

Zenginliğimizi, popülerliğimizi ve yakışıklılığımızı her an kaybedebiliriz. Kalıcı ve kaliteli çözümlerin peşinde olduğunu varsayıyorum. Çünkü burada uzun vadeli, kalıcı ve kaliteli öneriler bulacaksın. Anında çözüm arıyorsanız malesef burada aradığınızı bulamayacaksınızdır.

Peki kalıcı çözüm nedir? KARAKTER

KARAKTER de çekicilik gibi geliştirilebilirdir. Karakterimizi nasıl çekici bir hale getirebiliriz? Karakterimizi şuan olduğundan en az %700 daha fazla çekici kılmak bizim elimizde… Sadece bu konuda doğru eğitime ihtiyacımız var. Ve şimdi karakter eğitimi, çekici karakter oluşturmak, çekici erkek olmak üzerine yazılmış kaliteli bir kaynak olan  Kadın Avcısı Seti adlı eserden ve en büyük karakter özelliklerinden biri olan özgüven üzerine yazılmış Yürüyen Özgüven Seti’nden bahsetmek istiyorum.

Kadın Avcısı Seti;  karizma olmanın yolları ile ilgili tüm sırları ve ayrıca kızla tanışma, kadınları etkileme,çıkma teklifi etmek, kızla ilk buluşma gibi kadın erkek ilişkileri konusunda erkeklerin kendilerine sorun ettiği başlıklarda kadın erkek ilişkisindeki tüm süreci ele alıyor ve bu süreçte yaşanabilecek tüm sorunlara ışık tutarak okuyucuyu bilinçlendiriyor.

kadin-avcisi-300x201Kadın Avcısı Seti İçerisinde Bulunanlar;

  • Kadın Avcısı E-Kitabı
  • Kızla Konuşulacak İlginç Konular E-Kitapçığı
  • Mentalizm E-Kitapçığı
  • Özgüven Arttırma Egzersizleri E-Kitapçığı
  • Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak E-Kitapçığı
  • 6 Bölümlük İnternetten Kızlarla Tanışma+Mesajlaşma Eğitimi

İncelemek İçin Tıklayın: Kadın Avcısı

yuruyen-ozguven-setYürüyen Özgüven Seti; özgüven kazanmanın yolları ve kalıcı özgüveni sağlamanın sırlarını içerisinde barındırıyor. Aynı zamanda sette, hayat standartlarımızı yükseltmenin ve istediğimiz hayata kavuşabilmenin ipuçlarını da paylaşılıyor.

Yürüyen Özgüven Seti İçerisinde Bulunanlar;

  • Yürüyen Özgüven E-Kitabı
  • Özgüvenli İletişim Teknikleri E-Kitapçığı
  • Özgüvenin 3 Katmanı E-Kitapçığı
  • Özgüven Hipnozu

İncelemek İçin Tıklayın: Yürüyen Özgüven